MEČ
04.12.18 | 1. kolo | Evan Furness | Jatin Dahiya | 6-1, 6-3 | Cameroon F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Evan Furness | Jatin Dahiya | |
1. servis % | 25/42 (60%) | 24/52 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/25 (76%) | 14/24 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/17 (88%) | 13/28 (46%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/52 (48%) | 8/42 (19%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Evan Furness | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jatin Dahiya | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Jatin Dahiya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evan Furness | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Jatin Dahiya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Jatin Dahiya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jatin Dahiya | |
0-0, 15-40 | ||
0-1 | Jatin Dahiya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Jatin Dahiya | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
1-2 | Jatin Dahiya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Jatin Dahiya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-2 | Jatin Dahiya | |
0-0, 15-40 | ||
4-3 | Jatin Dahiya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-3 | Jatin Dahiya | |
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
29.09.92, 31 Godina
13112 $
29.09.92, 31 Godina
13112 $
Evan Furness vs. Jatin Dahiya - Međusobni mečevi
04.12.18 | 1. kolo | Evan Furness | Jatin Dahiya | 6-1, 6-3 | detalj meča | Cameroon F2 | tvrda |
Evan Furness form & Jatin Dahiya form
Evan Furness - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - odustajanje | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.24 kval. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - odustajanje | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - odustajanje | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - odustajanje | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
25.03.23 Polufinale | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Jatin Dahiya - Posljednji mečevi
M15 New - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Gurugram - tvrda | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-2, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-76, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Lucknow - tvrda | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kolkata - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Raghav Jaisinghani | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Rishi Reddy | 4-6, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. David Pichler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Christian Saidi Otupio | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 7-5, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Singapore - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Singapore - tvrda | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Nikit Reddy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Singapore - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Takuto Niki | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Cameroon F2 - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Evan Furness | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Cameroon F1 - tvrda | ||||
30.11.18 Četvrtfinale | vs. Igor Sao Thiago | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
29.11.18 2. kolo | vs. Sai Saran Reddy Byreddy | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Cedric Wouobong Ngoumtsa | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
26.11.18 kval. | vs. Sai Saran Reddy Byreddy | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Mozambique F2 - tvrda | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Jaime Sigauque | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Joe Cooper | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Mozambique F1 - tvrda | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detalj meča |