MEČ
14.01.20 | 1. kolo kval. | Ernests Gulbis | Maxime Cressy | 6-3, 6-3 | Melbourne | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ernests Gulbis | Maxime Cressy | |
1. servis % | 34/44 (77%) | 27/51 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/34 (85%) | 21/27 (78%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/10 (70%) | 10/24 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/51 (39%) | 8/44 (18%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/95 (59%) | 39/95 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 2 | 9 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ernests Gulbis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maxime Cressy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ernests Gulbis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Maxime Cressy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ernests Gulbis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Maxime Cressy | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ernests Gulbis | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Maxime Cressy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ernests Gulbis | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Maxime Cressy | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Ernests Gulbis | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Maxime Cressy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ernests Gulbis | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Maxime Cressy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ernests Gulbis | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Maxime Cressy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ernests Gulbis | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Maxime Cressy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ernests Gulbis vs. Maxime Cressy - Međusobni mečevi
14.01.20 | 1. kolo kval. | Ernests Gulbis | Maxime Cressy | 6-3, 6-3 | detalj meča | Melbourne | tvrda |
Ernests Gulbis form & Maxime Cressy form
Ernests Gulbis - Posljednji mečevi
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 2-6, 7-62 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 7-66, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.01.23 kval. | vs. Tibo Colson | 2-6, 0-3, - Ernests Gulbis - odustajanje | detalj meča | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 1-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Christian Harrison | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 0-0, Gabriel Decamps - odustajanje | detalj meča | |
Vilnus Challenger - dvorana | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
08.08.22 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 0-2, - Ernests Gulbis - odustajanje | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Zug Challenger - zemlja | ||||
31.07.22 Finale | vs. Dominic Stricker | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.22 Polufinale | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.07.22 Četvrtfinale | vs. Dennis Novak | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
28.07.22 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Yshai Oliel | 0-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
18.07.22 kval. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Jozef Kovalik | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Evan King | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
22.06.22 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-4, - Ernests Gulbis - odustajanje | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo | vs. Julian Lenz | 5-7, 7-61, 6-4 | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
13.06.22 kval. | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-76, 0-4, - Ernests Gulbis - odustajanje | detalj meča |
Maxime Cressy - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
18.02.24 kval. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 6-78 | detalj meča | |
11.02.24 kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-76, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Rinderknech | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 7-66, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Martin Damm | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-78, 4-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 2-6, 6-1, 6-71 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Martin Damm | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
17.09.23 Finale | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-0, Benjamin Bonzi - odustajanje | detalj meča |