MEČ
25.08.18 | 1. kolo kval. | Eric Tudor Adochitei Pandelea | Peter Samosi | 7-5, 6-1 | Hungary F7 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
10.05.00, 23 Godina
10.05.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
30.11.98, 25 Godina
30.11.98, 25 Godina
Eric Tudor Adochitei Pandelea vs. Peter Samosi - Međusobni mečevi
25.08.18 | 1. kolo kval. | Eric Tudor Adochitei Pandelea | Peter Samosi | 7-5, 6-1 | detalj meča | Hungary F7 | zemlja |
19.08.18 | kval. | Eric Tudor Adochitei Pandelea | Peter Samosi | 6-4, 6-1 | detalj meča | Hungary F6 | zemlja |
Eric Tudor Adochitei Pandelea form & Peter Samosi form
Eric Tudor Adochitei Pandelea - Posljednji mečevi
Turkey F41 - zemlja | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Marco Saffratti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Romania F13 - zemlja | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hungary F7 - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Hungary F6 - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Peter Samosi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.08.18 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Sven Lah | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Hungary F3 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hungary F2 - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Romania F13 - zemlja | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Scott Duncan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Radu George Chereches | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Marius Frosa | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Vlad Corneliu Pop | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Peter Samosi - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Florenta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 7-65, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Lukas Velik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adam Palecek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Opatija - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Karlo Ban | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Prostejov - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-712, 0-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Aleksander Zdzuj | 6-73, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Enrico Becuzzi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 3-6, 6-2, 2-10 | detalj meča |