MEČ
08.05.19 | 1. kolo | Ergi Kirkin | Kuzey Cekirge | 6-1, 6-0 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ergi Kirkin | Kuzey Cekirge | |
1. servis % | 25/38 (66%) | 20/40 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/25 (84%) | 11/20 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 4/20 (20%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/40 (63%) | 9/38 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ergi Kirkin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ergi Kirkin | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ergi Kirkin | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ergi Kirkin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ergi Kirkin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ergi Kirkin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
29.04.00, 23 Godina
13190 $
29.04.00, 23 Godina
13190 $
Ergi Kirkin vs. Kuzey Cekirge - Međusobni mečevi
08.05.19 | 1. kolo | Ergi Kirkin | Kuzey Cekirge | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Ergi Kirkin form & Kuzey Cekirge form
Ergi Kirkin - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
10.03.24 Polufinale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-71, 6-1 | detalj meča | |
10.03.24 Finale | vs. Adria Soriano Barrera | 7-68, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nesterov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-0, 3-0, Simon Anthony Ivanov - odustajanje | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Branko Djuric | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
20.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.01.24 Polufinale | vs. Ali Habib | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 Četvrtfinale | vs. Masamichi Imamura | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-5, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 0-4, - Ergi Kirkin - odustajanje | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Kuzey Cekirge - Posljednji mečevi
M25 Badalona - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - odustajanje | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Louis Dussin | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-70, 5-7 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Afonso Portugal | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Leo Lagarrigue | 6-4, 7-66 | detalj meča |