MEČ
20.09.17 | 2. kolo | Enrique Lopez-Perez | Artem Smirnov | 3-6, 7-64, 6-3 | Kazakhstan F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Enrique Lopez-Perez | Artem Smirnov | |
1. servis % | 66/111 (59%) | 54/108 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/66 (64%) | 33/54 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/45 (38%) | 24/54 (44%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 5/15 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 51/108 (47%) | 52/111 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 110/219 (50%) | 109/219 (50%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 15 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Enrique Lopez-Perez vs. Artem Smirnov - Međusobni mečevi
20.09.17 | 2. kolo | Enrique Lopez-Perez | Artem Smirnov | 3-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | Kazakhstan F6 | zemlja |
Enrique Lopez-Perez form & Artem Smirnov form
Enrique Lopez-Perez - Posljednji mečevi
Kobe Challenger - dvorana | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
31.10.19 3. kolo | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Liuzhou Challenger - tvrda | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ningboo Challenger - tvrda | ||||
17.10.19 3. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Kaohsiung Challenger - tepih | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
19.09.19 3. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
17.09.19 2. kolo | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
12.09.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
11.09.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Jinan Challenger - tvrda | ||||
07.09.19 Polufinale | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
05.09.19 3. kolo | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
03.09.19 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
27.08.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Recanati Challenger - tvrda | ||||
02.07.19 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
06.06.19 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
Vicenza Challenger - zemlja | ||||
31.05.19 2. kolo | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
16.05.19 3. kolo | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - odustajanje | detalj meča | |
14.05.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | detalj meča |
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |