MEČ
05.03.18 | kval. | Enrico Dalla Valle | Maksim Tikhomirov | 6-2, 4-6, 6-2 | Greece F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Enrico Dalla Valle vs. Maksim Tikhomirov - Međusobni mečevi
05.03.18 | kval. | Enrico Dalla Valle | Maksim Tikhomirov | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | Greece F2 | tvrda |
Enrico Dalla Valle form & Maksim Tikhomirov form
Enrico Dalla Valle - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - odustajanje | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detalj meča |
Maksim Tikhomirov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 1-6, 3-5, - Maksim Tikhomirov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-4, - Maksim Tikhomirov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 0-6, 1-2, - Maksim Tikhomirov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rochester - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Evan Bynoe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
22.02.20 Četvrtfinale | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. George Goldhoff | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.02.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Aron Pierce | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Peter Bertran | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Quinton Vega | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Federico Zeballos | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča |