MEČ
24.07.19 | 1. kolo | Enrico Dalla Valle | Lorenzo Bocchi | 7-68, 6-0 | M25+H Pontedera | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Enrico Dalla Valle | Lorenzo Bocchi | |
1. servis % | 46/63 (73%) | 30/61 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/46 (74%) | 14/30 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/17 (53%) | 18/31 (58%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/61 (48%) | 20/63 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/124 (58%) | 52/124 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lorenzo Bocchi | |
0-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-2 | Lorenzo Bocchi | |
0-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-3 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Enrico Dalla Valle | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Lorenzo Bocchi | |
0-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 5-5 | |
5-6 | Lorenzo Bocchi | |
Enrico Dalla Valle | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8 | ||
7-68 |
2 | ||
0-0 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-0 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Enrico Dalla Valle vs. Lorenzo Bocchi - Međusobni mečevi
24.07.19 | 1. kolo | Enrico Dalla Valle | Lorenzo Bocchi | 7-68, 6-0 | detalj meča | M25+H Pontedera | zemlja |
Enrico Dalla Valle form & Lorenzo Bocchi form
Enrico Dalla Valle - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - odustajanje | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detalj meča |
Lorenzo Bocchi - Posljednji mečevi
M15 Kish - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Yazdani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
07.01.24 Finale | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 7-67, 0-6 | detalj meča | |
06.01.24 Polufinale | vs. Denys Klok | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Giovanni Calvano | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Moen Mohammadi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Millen Hurrion | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Demetris Azoides | 7-5, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 6-3, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Photos Photiades (2003) | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 3-6, 0-3, - Lorenzo Bocchi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jan Kobierski | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-62, 0-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 0-2, - Lorenzo Bocchi - odustajanje | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
10.07.23 kval. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Biella - zemlja | ||||
06.07.23 Četvrtfinale | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 7-63, 7-65 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Store - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-4, 6-4 | detalj meča |