Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
01.02.96, 28 Godina
01.02.96, 28 Godina
Enrico Dalla Valle vs. Davide Albertoni - Međusobni mečevi
02.04.18 | kval. | Enrico Dalla Valle | Davide Albertoni | 6-1, 6-2 | detalj meča | Egypt F12 | tvrda |
Enrico Dalla Valle form & Davide Albertoni form
Enrico Dalla Valle - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - odustajanje | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detalj meča |
Davide Albertoni - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
04.05.21 kval. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Anton Magnusson | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-4, 2-6, 10-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 2-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Joel Link | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Max Andrews | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 6-3, 13-15 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.19 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 6-74, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-3, 12-14 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 11-9 | detalj meča |