Izrael
29.07.98, 25 Godina
29.07.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
13.06.99, 24 Godina
13.06.99, 24 Godina
Emmanuel Luria vs. Tuval Barak - Međusobni mečevi
13.10.18 | 1. kolo kval. | Emmanuel Luria | Tuval Barak | 6-1, 6-1 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
01.05.17 | 1. kolo kval. | Tuval Barak | Emmanuel Luria | 6-2, 6-3 | detalj meča | Israel F5 | tvrda |
08.06.15 | 1. kolo kval. | Emmanuel Luria | Tuval Barak | 6-3, 6-0 | detalj meča | Israel F8 | tvrda |
Emmanuel Luria form & Tuval Barak form
Emmanuel Luria - Posljednji mečevi
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Tuval Barak - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Dor Gabay | 6-2, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Feigin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Felix Hutt | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Aidan Talcott | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 kval. | vs. Yannai Barkai | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Raz Negbie | 7-5, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 7-5, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.05.17 kval. | vs. Yann Wojcik | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, Mats Rosenkranz - odustajanje | detalj meča | |
01.05.17 kval. | vs. Nevo Gabriely | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Roy Fleischer | 6-0, 6-1 | detalj meča |