Izrael
29.07.98, 25 Godina
29.07.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
19.08.01, 22 Godina
19.08.01, 22 Godina
Emmanuel Luria vs. Amit Cohen - Međusobni mečevi
26.03.19 | 1. kolo kval. | Emmanuel Luria | Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | M15 Tel | tvrda |
Emmanuel Luria form & Amit Cohen form
Emmanuel Luria - Posljednji mečevi
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Amit Cohen - Posljednji mečevi
M25 Herzlia - tvrda | ||||
08.08.23 kval. | vs. Demetris Azoides | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Gur Trakhtenberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 3-6, 1-4, - Amit Cohen - odustajanje | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Raz Katz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Shay Bar Menahem | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Yoni Bidny | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Michael Saragani | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 5-7, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.10.22 kval. | vs. Joris Hoogland | 6-3, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Oppenheim | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Toby Martin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
25.07.22 kval. | vs. Miguel Garcia | 6-3, 1-6, 12-14 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 6-715, 6-1, 10-2 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Sergio Davila Godoy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 1-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Ben Patael | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Opatija - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Rovinj - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Andre Biro | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 0-6, 2-6 | detalj meča |