Izrael
28.01.97, 27 Godina
28.01.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
23.01.99, 25 Godina
23.01.99, 25 Godina
Emil Saveljev vs. Itay Shpindler - Međusobni mečevi
01.06.15 | 2. kolo kval. | Emil Saveljev | Itay Shpindler | 6-3, 6-0 | detalj meča | Israel F7 | tvrda |
Emil Saveljev form & Itay Shpindler form
Emil Saveljev - Posljednji mečevi
Israel F9 - tvrda | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Netanel Alcabas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
01.06.15 kval. | vs. Igor Smilansky | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
01.06.15 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Ram Kapach | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Afik Harary | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.05.15 kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
04.05.15 1. kolo | vs. Dekel Bar | 2-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
27.04.15 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.03.15 1. kolo | vs. Bar Tzuf Botzer | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
23.03.15 2. kolo kval. | vs. Daniel Tamir | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
23.03.15 kval. | vs. Aviv Darmon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
16.03.15 1. kolo | vs. Sander Gille | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
09.03.15 kval. | vs. Joran Vliegen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.03.15 2. kolo kval. | vs. Daniel Krashin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F5 - tvrda | ||||
02.02.15 2. kolo kval. | vs. Luka Sucevic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.02.15 1. kolo kval. | vs. Robin Hao Nguy | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F4 - tvrda | ||||
26.01.15 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
16.06.14 kval. | vs. Guy Feigin | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
16.06.14 1. kolo | vs. Tal Goldengoren | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Ron Idzon | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
09.06.14 1. kolo | vs. Edan Leshem | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.06.14 kval. | vs. David Papis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
02.06.14 2. kolo | vs. Yannick Jankovits | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
02.06.14 1. kolo | vs. Andrew Carter | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
12.05.14 1. kolo | vs. Mor Bulis | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
05.05.14 kval. | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
05.05.14 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
28.04.14 1. kolo | vs. Daniel Skripnik | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Itay Shpindler - Posljednji mečevi
M15 Kiryat - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Julius Tverijonas | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | - Itay Shpindler - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Nir Solan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 3-1, Oz Daniel - odustajanje | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Mattan Kermish | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 kval. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | Lior Goldenberg - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-3, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Leny Mitjana | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Albert Hill | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Helman Volkats | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, Luca Gelhardt - odustajanje | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Costantinos Christoforou | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Roee Benya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Niclas Genovese | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 1-6, 1-6 | detalj meča |