MEČ
24.09.19 | kval. | Elmer Moller | Piotr Matuszewski | 6-73, 6-2, 10-8 | M25 Stockholm | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Elmer Moller | Piotr Matuszewski | |
1. servis % | 43/75 (57%) | 49/74 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/43 (72%) | 31/49 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/32 (56%) | 12/25 (48%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/74 (42%) | 26/75 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/149 (54%) | 69/149 (46%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 2 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Elmer Moller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Piotr Matuszewski | |
0-0 | ||
Elmer Moller | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-2 | Piotr Matuszewski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-2 | Piotr Matuszewski | |
0-0 | ||
3-4 | Piotr Matuszewski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmer Moller | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30 | ||
5-4 | Piotr Matuszewski | |
0-0, 15-0 | ||
Elmer Moller | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Piotr Matuszewski | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Elmer Moller | 6-6 | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
Elmer Moller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Elmer Moller | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Piotr Matuszewski | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Elmer Moller | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Piotr Matuszewski | |
0-0 | ||
Elmer Moller | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Piotr Matuszewski | |
0-0 | ||
Elmer Moller | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Piotr Matuszewski | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 7-7, 9-8 | ||
10-8 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elmer Moller vs. Piotr Matuszewski - Međusobni mečevi
24.09.19 | kval. | Elmer Moller | Piotr Matuszewski | 6-73, 6-2, 10-8 | detalj meča | M25 Stockholm | dvorana |
Elmer Moller form & Piotr Matuszewski form
Elmer Moller - Posljednji mečevi
M25 Vila - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Jaime Faria | 4-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Ernesto Escobedo | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Leandro Riedi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 1-0, Nicolas Alvarez Varona - odustajanje | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Mathys Erhard | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Jakub Nicod | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Millen Hurrion | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Max Dahlin | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andreas Timini | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-4, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-75, 7-60, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-62, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Fairfield Challenger - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Stefan Dostanic | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Samir Banerjee | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Charleston Challenger - tvrda | ||||
25.09.23 kval. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 7-5, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
16.09.23 | vs. Marcelo Demoliner | 6-3, 6-76, 10-4 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Piotr Matuszewski - Posljednji mečevi
Calgary Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-65, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Maj Premzl | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kristian Tumbas Kajgo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
26.08.22 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 5-7, 0-1, - Piotr Matuszewski - odustajanje | detalj meča | |
25.08.22 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
23.08.22 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Forli 3 - dvorana | ||||
06.12.21 kval. | vs. Savriyan Danilov | 2-4, - Piotr Matuszewski - odustajanje | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Dawid Taczala | 1-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
05.07.21 kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Favero | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Hasan Ibrahim | 6-2, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 6-4, 1-6, 12-10 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Simon Yitbarek | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.04.21 kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-73, 3-6 | detalj meča |