MEČ
05.09.17 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Shendrit Deari | 6-4, 6-2 | Serbia F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Elmar Ejupovic | Shendrit Deari | |
1. servis % | 22/48 (46%) | 36/47 (77%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/22 (82%) | 23/36 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/26 (81%) | 5/11 (45%) |
Osvojene break-lopte | 3/3 (100%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 19/47 (40%) | 9/48 (19%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Macedonia
11.02.89, 35 Godina
12159 $
11.02.89, 35 Godina
12159 $
Elmar Ejupovic vs. Shendrit Deari - Međusobni mečevi
05.09.17 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Shendrit Deari | 6-4, 6-2 | detalj meča | Serbia F5 | zemlja |
Elmar Ejupovic form & Shendrit Deari form
Elmar Ejupovic - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
18.09.23 kval. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sion - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Shendrit Deari - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mikhail Dubrouski | - Shendrit Deari - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-2, - Shendrit Deari - odustajanje | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bader Idrees | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Mihail Ivanov | 6-0, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 0-1, - Shendrit Deari - odustajanje | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-65, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 4-6, 15-17 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 4-6, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovanovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.06.23 kval. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-5, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 1-6, 6-4, 0-3, - Shendrit Deari - odustajanje | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | detalj meča |