MEČ
18.10.16 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Linus Frost | 6-4, 6-2 | Norway F1 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Elmar Ejupovic | Linus Frost | |
1. servis % | 38/52 (73%) | 28/51 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/38 (82%) | 20/28 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/14 (50%) | 11/23 (48%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/51 (39%) | 14/52 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/103 (56%) | 45/103 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 5 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elmar Ejupovic vs. Linus Frost - Međusobni mečevi
18.10.16 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Linus Frost | 6-4, 6-2 | detalj meča | Norway F1 | dvorana |
Elmar Ejupovic form & Linus Frost form
Elmar Ejupovic - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
18.09.23 kval. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sion - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Linus Frost - Posljednji mečevi
M25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - odustajanje | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
17.02.20 kval. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.19 kval. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
24.09.19 kval. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | detalj meča | |
M15 Karlskrona - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Oslo - dvorana | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | detalj meča |