United Kingdom
17.02.98, 26 Godina
17.02.98, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
29.07.98, 25 Godina
29.07.98, 25 Godina
Elliott Farmer vs. Emmanuel Luria - Međusobni mečevi
23.04.19 | kval. | Elliott Farmer | Emmanuel Luria | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Elliott Farmer form & Emmanuel Luria form
Elliott Farmer - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Linus Frost | 1-5, - Elliott Farmer - odustajanje | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Jhun | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. George Davies | 7-5, 6-78, 8-10 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
22.10.19 kval. | vs. Florian Fallert | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Domninskyi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Alexander Jhun | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Mohammad Khingi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Shrewsbury - dvorana | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Scott Duncan | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Yujiro Onuma | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Karim Beltagui | 7-65, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sergii Antoniuk | 6-4, 1-6, 13-11 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Chiswick - tvrda | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Quentin Gueydan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Schott | 3-6, 7-68, 10-8 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Brandon Murphy | 6-3, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
M25 Lasne - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 2-6, 0-3, - Elliott Farmer - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Joshua Rose | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.19 kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Bekir Berk Sahin | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 1-6, 6-2, 3-10 | detalj meča | |
M25 Bolton - dvorana | ||||
01.04.19 kval. | vs. Neil Pauffley | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 6-3, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Emmanuel Luria - Posljednji mečevi
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detalj meča |