INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elie Rousset vs. Vadym Ursu - Međusobni mečevi
15.02.16 | kval. | Elie Rousset | Vadym Ursu | 6-3, 7-5 | detalj meča | Switzerland F2 | tepih |
08.02.16 | kval. | Elie Rousset | Vadym Ursu | 6-2, 6-3 | detalj meča | Switzerland F1 | tepih |
Elie Rousset form & Vadym Ursu form
Elie Rousset - Posljednji mečevi
France F3 - tepih | ||||
22.01.18 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.18 kval. | vs. Simon Carr | 7-5, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Yuki Inoue | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
France F24 - dvorana | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 4-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Tony Bourcet | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Damien Bayard | 6-74, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
France F19 - dvorana | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Louis Lechevretel | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
11.09.17 kval. | vs. Joffrey De Schepper | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
France F8 - tvrda | ||||
19.04.17 2. kolo | vs. David Guez | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
17.04.17 1. kolo | vs. Valentin Nourrissat | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
France F3 - tepih | ||||
25.01.17 2. kolo | vs. David Guez | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
23.01.17 1. kolo | vs. Antoine Walch | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Julien Eon | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
23.01.17 kval. | vs. Hugo Bron | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
France F23 - dvorana | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Samuel Journet | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
France F22 - dvorana | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Mick Lescure | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
France F21 - dvorana | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Gregoire Jacq | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.16 1. kolo | vs. Cesar Testoni | 6-1, 5-2, Cesar Testoni - odustajanje | detalj meča | |
France F20 - tepih | ||||
30.09.16 Četvrtfinale | vs. Marek Jaloviec | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.16 2. kolo | vs. Tony Bourcet | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Martins Podzus | 7-62, 6-73, 7-5 | detalj meča | |
France F18 - dvorana | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Vadim Alekseenko | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
France F17 - tvrda | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Maxime Authom | 3-6, 7-67, 0-6 | detalj meča | |
France F16 - tvrda | ||||
28.07.16 2. kolo | vs. Andre Gaspar Murta | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
26.07.16 1. kolo | vs. Valentin Nourrissat | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Spain F11 - tvrda | ||||
27.04.16 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 7-5, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.04.16 1. kolo | vs. Jorge Hernando-Ruano | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
France F8 - zemlja | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Maxime Authom | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča |
Vadym Ursu - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - odustajanje | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Noah Rubin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Evgeny Philippov | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 3-6 | detalj meča |