MEČ
12.07.17 | 2. kolo | Elias Ymer | Arthur De Greef | 6-3, 6-1 | Bastad Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Elias Ymer | Arthur De Greef | |
1. servis % | 33/51 (65%) | 36/63 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/33 (70%) | 21/36 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 8/27 (30%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/63 (54%) | 18/51 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elias Ymer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elias Ymer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elias Ymer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elias Ymer | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Elias Ymer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elias Ymer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elias Ymer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
4-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elias Ymer | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elias Ymer vs. Arthur De Greef - Međusobni mečevi
12.07.17 | 2. kolo | Elias Ymer | Arthur De Greef | 6-3, 6-1 | detalj meča | Bastad Challenger | zemlja |
Elias Ymer form & Arthur De Greef form
Elias Ymer - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Michael Geerts | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emanuele Bastia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Yoshihito Nishioka | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 6-3, 3-0, Alex Molcan - odustajanje | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Constant Lestienne | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.02.24 | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 6-4, 6-77 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Benoit Paire | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-77, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-73, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 7-66, 1-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Miomir Kecmanovic | 0-6, 2-3, - Elias Ymer - odustajanje | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Dennis Novak | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča |
Arthur De Greef - Posljednji mečevi
Doha - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
11.10.20 kval. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague II - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague Challenger - zemlja | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - odustajanje | detalj meča | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - odustajanje | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Hong - tvrda | ||||
11.01.20 Polufinale | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - odustajanje | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detalj meča |