Eitan Dray vs. Roee Benya

Eitan Dray vs. Roee Benya - Israel F15 - usporedba

MEČ

03.10.162. kolo kval.Eitan Dray Roee Benya 3-6, 6-3, 6-4 Izrael Israel F15 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-4

Eitan Dray
Izrael
15.09.99, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Roee Benya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Eitan Dray vs. Roee Benya - Međusobni mečevi

03.10.162. kolo kval.Eitan DrayRoee Benya3-6, 6-3, 6-4 detalj mečaIzrael Israel F15 tvrda
26.10.15kval.Roee BenyaEitan Dray6-1, 6-2 detalj mečaIzrael Israel F15 tvrda

Eitan Dray - Posljednji mečevi

Portugal M15 Castelo - tvrda
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Harry David Meehan0-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Victor Gurevich2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Loic Ratsaratany0-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Samuel Guarin0-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
24.06.18
1. kolo kval.
vs. Vasil Yehorov0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Gabriel Roveri Sidney1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Alexey Zakharov1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Ron Klain1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Ori Maior0-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
12.12.17
1. kolo
vs. Yuichi Ito2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F17 - tvrda
04.12.17
1. kolo kval.
vs. Shinnosuke Hiramatsu3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F15 - tvrda
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Alexis Canter3-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
23.10.17
kval.
vs. Thomas Colautti0-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Itamar Lavie3-6, 0-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F35 - zemlja
18.09.17
1. kolo kval.
vs. Leonid Avramenko7-65, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F34 - zemlja
11.09.17
1. kolo kval.
vs. Oliver Mrose0-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Ron Idzon3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
19.06.17
2. kolo kval.
vs. Amit Gabreal0-6, 3-6 porazdetalj meča
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Ariel Ilarslan Russo6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi2-6, 1-6 porazdetalj meča
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi0-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Ori Maior7-5, 6-75, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Amit Gabreal2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
09.05.17
1. kolo
vs. Edan Leshem3-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
03.05.17
1. kolo
vs. Tal Goldengoren6-3, 0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.17
1. kolo kval.
vs. Maciej Nowak2-6, 2-6 porazdetalj meča

Roee Benya - Posljednji mečevi

United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.18
kval.
vs. Nikolay Kolobaev5-7, 1-6 porazdetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Ram Kapach3-6, 7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Tom Abelevich6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely7-64, 6-4 pobjedadetalj meča
19.03.18
kval.
vs. Nikolay Kolobaev6-73, 0-6 porazdetalj meča
<