Moldavija
14.02.97, 27 Godina
10443 $
14.02.97, 27 Godina
10443 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
08.03.99, 25 Godina
08.03.99, 25 Godina
Egor Matvievici vs. Ido Zonder - Međusobni mečevi
12.12.16 | 1. kolo kval. | Egor Matvievici | Ido Zonder | 6-2, 6-3 | detalj meča | Israel F18 | tvrda |
Egor Matvievici form & Ido Zonder form
Egor Matvievici - Posljednji mečevi
M15 Kish - zemlja | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Paul Werren | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Yunes Talavar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Amirreza Armioun | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Luis Guth | 6-75, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Shadi Kallel | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Christiaan Van Rooyen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.22 kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Damian Alexandru Cucu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 5-7, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Ido Zonder - Posljednji mečevi
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
01.11.22 kval. | vs. Mark Bogdanov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Roee Benya | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Amit Cohen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 7-68, 6-2 | detalj meča | |
M25 Meitar - tvrda | ||||
01.11.21 kval. | vs. Ofek Amoyal | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 3-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Andrei Firaru | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Luka Puljic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. George Agious | 6-1, 7-60 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 4-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
30.07.19 kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 5-5, Nicholas Shamma - odustajanje | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 2-2, - Ido Zonder - odustajanje | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Finland F2 - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča |