MEČ
12.10.19 | 1. kolo kval. | Egor Gerasimov | Elliot Benchetrit | 6-0, 6-3 | Moscow | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Egor Gerasimov | Elliot Benchetrit | |
1. servis % | 26/43 (60%) | 18/42 (43%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/26 (85%) | 10/18 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/17 (41%) | 4/24 (17%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/42 (67%) | 14/43 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 0 |
Asovi | 10 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Egor Gerasimov | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Egor Gerasimov vs. Elliot Benchetrit - Međusobni mečevi
12.10.19 | 1. kolo kval. | Egor Gerasimov | Elliot Benchetrit | 6-0, 6-3 | detalj meča | Moscow | dvorana |
Egor Gerasimov form & Elliot Benchetrit form
Egor Gerasimov - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
06.01.24 Polufinale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.23 kval. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča |
Elliot Benchetrit - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nick Chappell | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 1-2, - Elliot Benchetrit - odustajanje | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Jules Marie | 3-6, - Elliot Benchetrit - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Matej Vocel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Tiago Pereira | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Louis Tessa | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 3-6, 0-2, - Elliot Benchetrit - odustajanje | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 4-4, - Elliot Benchetrit - odustajanje | detalj meča | |
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-4 | detalj meča |