Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
25.04.95, 28 Godina
25.04.95, 28 Godina
Eero Vasa vs. George Davies - Međusobni mečevi
22.09.20 | 2. kolo kval. | Eero Vasa | George Davies | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Castelo | tvrda |
Eero Vasa form & George Davies form
Eero Vasa - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alen Mujakic | 4-1, Alen Mujakic - odustajanje | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-1, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Bogdan Pavel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 7-67, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Pedro Araujo | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Matthew Summers | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Raphael Calzi | 6-2, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Henrique Rocha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. David Perez Sanz | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rafael Jodar | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Luke Simkiss | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča |
George Davies - Posljednji mečevi
M25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - trava | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 2-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
14.09.21 kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Liborio | 6-4, 6-74, 10-8 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
05.09.21 2. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
23.08.21 kval. | vs. Savva Polukhin | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 7-68, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Dwaine Duncan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Luis Patino | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-68, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 7-65, 4-2, Louis Allen - odustajanje | detalj meča | |
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 6-79, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
22.09.20 2. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
17.02.20 kval. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 10-1 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
10.02.20 kval. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-7, 7-68, 10-8 | detalj meča |