MEČ
02.09.19 | kval. | Eduardo Ribeiro | Mikel Martinez | 6-4, 6-2 | M25 Oviedo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Eduardo Ribeiro | Mikel Martinez | |
1. servis % | 34/48 (71%) | 29/60 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/34 (62%) | 13/29 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/14 (21%) | 10/31 (32%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 4/5 (80%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/60 (62%) | 24/48 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/108 (56%) | 47/108 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Eduardo Ribeiro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mikel Martinez | |
0-0, 0-15 | ||
Eduardo Ribeiro | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Mikel Martinez | |
0-0 | ||
Eduardo Ribeiro | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Mikel Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eduardo Ribeiro | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Mikel Martinez | |
0-0, 15-0 | ||
Eduardo Ribeiro | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Mikel Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Eduardo Ribeiro | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mikel Martinez | |
0-0 | ||
Eduardo Ribeiro | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Mikel Martinez | |
0-0, 15-0 | ||
Eduardo Ribeiro | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-1 | Mikel Martinez | |
0-0 | ||
Eduardo Ribeiro | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Mikel Martinez | |
0-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
16.10.00, 23 Godina
16.10.00, 23 Godina
Eduardo Ribeiro vs. Mikel Martinez - Međusobni mečevi
02.09.19 | kval. | Eduardo Ribeiro | Mikel Martinez | 6-4, 6-2 | detalj meča | M25 Oviedo | zemlja |
Eduardo Ribeiro form & Mikel Martinez form
Eduardo Ribeiro - Posljednji mečevi
M25 Feira - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Joao Menezes | 6-4, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucio Ratti | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-1, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
27.08.23 Finale | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
26.08.23 Polufinale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Zug Challenger - zemlja | ||||
24.07.23 kval. | vs. Tim Handel | 6-74, 6-73 | detalj meča |
Mikel Martinez - Posljednji mečevi
M25 Quinta - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Maria Soares | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Leo Poupinel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Ceuta - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 7-5, 18-16 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Gimenez Perez | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jack Molloy | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
14.11.23 kval. | vs. David Poljak | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-3, 4-6, 10-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Peetu Pohjola | 2-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Asier Ayllon Prado | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Fernandez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 7-67, Jaime Caldes - odustajanje | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-77, 6-0, 15-13 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Joan Torres Espinosa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 2-6, 1-6 | detalj meča |