MEČ
16.11.15 | 2. kolo | Eduardo Dischinger | Daniel Dutra Da Silva | 7-5, 6-3 | Brazil F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Eduardo Dischinger | Daniel Dutra Da Silva | |
1. servis % | 44/80 (55%) | 22/56 (39%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/44 (68%) | 15/22 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/36 (56%) | 15/34 (44%) |
Osvojene break-lopte | 4/4 (100%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/56 (46%) | 30/80 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/136 (56%) | 60/136 (44%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 7 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eduardo Dischinger vs. Daniel Dutra Da Silva - Međusobni mečevi
16.11.15 | 2. kolo | Eduardo Dischinger | Daniel Dutra Da Silva | 7-5, 6-3 | detalj meča | Brazil F9 | zemlja |
02.11.15 | 2. kolo | Eduardo Dischinger | Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | Brazil F7 | zemlja |
10.11.14 | Četvrtfinale | Daniel Dutra Da Silva | Eduardo Dischinger | 6-4, 6-4 | detalj meča | Brazil F13 | zemlja |
01.10.12 | Četvrtfinale | Eduardo Dischinger | Daniel Dutra Da Silva | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | Brazil F28 | zemlja |
17.09.12 | Finale | Daniel Dutra Da Silva | Eduardo Dischinger | 6-74, 6-2, 6-2 | detalj meča | Brazil F26 | zemlja |
02.07.12 | Polufinale | Daniel Dutra Da Silva | Eduardo Dischinger | 6-2, 6-2 | detalj meča | Brazil F16 | zemlja |
Eduardo Dischinger form & Daniel Dutra Da Silva form
Eduardo Dischinger - Posljednji mečevi
M15 Marburg - zemlja | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Mauricio Echazu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
01.07.19 kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Raphael Calzi | 7-5, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Balatonalmadi - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 5-7, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
Portugal F22 - tvrda | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F21 - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Jakob Johansson-Holm | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Italy F31 - zemlja | ||||
12.10.18 2. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.18 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.10.18 kval. | vs. Mike Loccisano | 6-4, 3-0, Mike Loccisano - odustajanje | detalj meča | |
Italy F30 - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F18 - tvrda | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
Portugal F17 - tvrda | ||||
21.09.18 Četvrtfinale | vs. Frederico Gil | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.09.18 2. kolo | vs. Filipe Brandao | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Switzerland F5 - zemlja | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.18 kval. | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Javier Alonso Velasquez Meza | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Switzerland F4 - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Poland F8 - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Poland F7 - zemlja | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Poland F6 - zemlja | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Jan Zielinski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.18 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Finland F1 - zemlja | ||||
02.08.18 Četvrtfinale | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
01.08.18 2. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo | vs. Sam Taylor | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Bellier | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Estonia F1 - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Martins Podzus | 4-6, 6-76 | detalj meča |
Daniel Dutra Da Silva - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Maceio - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Mateus Alves | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gustavo Tedesco | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 3-6, 0-2, - Daniel Dutra Da Silva - odustajanje | detalj meča |