Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
28.09.97, 26 Godina
16852 $
28.09.97, 26 Godina
16852 $
Edris Fetisleam vs. Valentin Vanta - Međusobni mečevi
02.08.21 | 2. kolo kval. | Edris Fetisleam | Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detalj meča | M25 Pitesti | zemlja |
22.05.17 | kval. | Edris Fetisleam | Valentin Vanta | 6-2, 6-3 | detalj meča | Romania F2 | zemlja |
15.05.17 | 2. kolo kval. | Valentin Vanta | Edris Fetisleam | 6-4, 6-3 | detalj meča | Romania F1 | zemlja |
Edris Fetisleam form & Valentin Vanta form
Edris Fetisleam - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.08.21 kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - odustajanje | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - odustajanje | detalj meča | |
M25+H Kazan - dvorana | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.02.19 Finale | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.02.19 Polufinale | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.02.19 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
02.12.18 Finale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.12.18 Polufinale | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.12.18 Četvrtfinale | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - odustajanje | detalj meča | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča |
Valentin Vanta - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - odustajanje | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.05.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | detalj meča |