MEČ
19.06.17 | 1. kolo kval. | Edris Fetisleam | Alexander Simion | 6-1, 6-2 | Romania F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
02.03.00, 24 Godina
02.03.00, 24 Godina
Edris Fetisleam vs. Alexander Simion - Međusobni mečevi
19.06.17 | 1. kolo kval. | Edris Fetisleam | Alexander Simion | 6-1, 6-2 | detalj meča | Romania F4 | zemlja |
Edris Fetisleam form & Alexander Simion form
Edris Fetisleam - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.08.21 kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - odustajanje | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - odustajanje | detalj meča | |
M25+H Kazan - dvorana | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.02.19 Finale | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.02.19 Polufinale | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.02.19 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
02.12.18 Finale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.12.18 Polufinale | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.12.18 Četvrtfinale | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - odustajanje | detalj meča | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča |
Alexander Simion - Posljednji mečevi
M15 Doha - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Octavio Volpi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 7-67, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrei Afilipoaei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexandru Mihai Maru | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. David Bogdan Apostol | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. David Pata | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexandru Ionel Stroe | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Alessio Giannuzzi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 1-6, 2-6 | detalj meča |