MEČ
01.12.19 | 1. kolo kval. | Edoardo Lavagno | Chun-Ming Yam | 6-0, 6-0 | M15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hongkong
10.03.90, 34 Godina
10.03.90, 34 Godina
Edoardo Lavagno vs. Chun-Ming Yam - Međusobni mečevi
01.12.19 | 1. kolo kval. | Edoardo Lavagno | Chun-Ming Yam | 6-0, 6-0 | detalj meča | M15 Cairo | zemlja |
Edoardo Lavagno form & Chun-Ming Yam form
Edoardo Lavagno - Posljednji mečevi
Munich - zemlja | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Naples Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-4, - Edoardo Lavagno - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Piero Manola | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-2, 6-70, 6-2 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Mariano Navone | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, Francisco Comesana - odustajanje | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Polufinale | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 4-6, 7-68 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giacomo Crisostomo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 7-64, Mate Valkusz - odustajanje | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 6-3, 5-7 | detalj meča |
Chun-Ming Yam - Posljednji mečevi
M15 Kuala - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Gunawan Trismuwantara | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jae Sung Park | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Guiyang - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Xirui Liu | 4-6, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Zi Hui Chen | 6-4, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Gunawan Trismuwantara | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Collin Altamirano | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 0-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Xiaoyu He | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
20.06.23 kval. | vs. Yaojie Zeng | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanival Kahsay | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Haoda Jiang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Hong - tvrda | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Yuto Sakai | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
USA F11 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Nicholas Kamisar | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
02.01.17 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
19.12.16 kval. | vs. Ki Lung Ng | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
USA F30 - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Brian Battistone | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.16 | vs. Jack Fryer | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
USA F27 - tvrda | ||||
21.09.15 | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
USA F26 - tvrda | ||||
14.09.15 | vs. Joseph Cadogan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
China F9 - tvrda | ||||
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Li-Wie Tan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
22.06.15 kval. | vs. Patrick Mckee | 6-75, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.06.15 1. kolo | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Ching Yeung Michael Tam | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Chak Pong Marco Lam | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
China F8 - tvrda | ||||
14.07.14 2. kolo kval. | vs. Yu Han | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Kai-Jie Lin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.07.14 1. kolo kval. | vs. Xirui Liu | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča |