MEČ
03.05.17 | 1. kolo | Edan Leshem | Yannai Barkai | 7-5, 6-3 | Israel F5 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Edan Leshem | Yannai Barkai | |
1. servis % | 46/73 (63%) | 47/65 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/46 (70%) | 23/47 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/27 (48%) | 10/18 (56%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/65 (49%) | 28/73 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/138 (56%) | 61/138 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 0 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
17.03.97, 27 Godina
17050 $
17.03.97, 27 Godina
17050 $
Edan Leshem vs. Yannai Barkai - Međusobni mečevi
09.05.18 | 1. kolo | Edan Leshem | Yannai Barkai | 6-2, 6-3 | detalj meča | Israel F6 | tvrda |
03.05.17 | 1. kolo | Edan Leshem | Yannai Barkai | 7-5, 6-3 | detalj meča | Israel F5 | tvrda |
02.06.16 | 2. kolo | Edan Leshem | Yannai Barkai | 6-0, 6-3 | detalj meča | Israel F9 | tvrda |
07.10.13 | 2. kolo kval. | Edan Leshem | Yannai Barkai | 6-4, 6-0 | detalj meča | Israel F13 | tvrda |
Edan Leshem form & Yannai Barkai form
Edan Leshem - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - odustajanje | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
11.06.23 kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Rome - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
24.04.23 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Las Franquesas - tvrda | ||||
20.03.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | detalj meča | |
Waco Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - dvorana | ||||
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Yannai Barkai - Posljednji mečevi
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
14.10.18 kval. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.18 1. kolo | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.18 1. kolo | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.04.18 1. kolo | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.18 1. kolo | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
08.03.18 Četvrtfinale | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | detalj meča |