MEČ
06.12.16 | 1. kolo | Edan Leshem | Itay Shpindler | 6-1, 6-1 | Israel F17 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Edan Leshem | Itay Shpindler | |
1. servis % | 21/46 (46%) | 24/34 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/21 (81%) | 6/24 (25%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/25 (52%) | 3/10 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/34 (74%) | 16/46 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 1 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
23.01.99, 25 Godina
23.01.99, 25 Godina
Edan Leshem vs. Itay Shpindler - Međusobni mečevi
06.12.16 | 1. kolo | Edan Leshem | Itay Shpindler | 6-1, 6-1 | detalj meča | Israel F17 | tvrda |
Edan Leshem form & Itay Shpindler form
Edan Leshem - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - odustajanje | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
11.06.23 kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Rome - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
24.04.23 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Las Franquesas - tvrda | ||||
20.03.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | detalj meča | |
Waco Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - dvorana | ||||
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Itay Shpindler - Posljednji mečevi
M15 Kiryat - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Julius Tverijonas | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | - Itay Shpindler - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Nir Solan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 3-1, Oz Daniel - odustajanje | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Mattan Kermish | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | Lior Goldenberg - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-3, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Leny Mitjana | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, Luca Gelhardt - odustajanje | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Albert Hill | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Helman Volkats | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Costantinos Christoforou | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Roee Benya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Niclas Genovese | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 1-6, 1-6 | detalj meča |