Izrael
12.12.97, 26 Godina
12.12.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.00, 24 Godina
18.02.00, 24 Godina
Edan Bakshi vs. Roee Benya - Međusobni mečevi
07.12.15 | kval. | Edan Bakshi | Roee Benya | 6-3, 6-4 | detalj meča | Israel F18 | tvrda |
08.06.15 | 1. kolo kval. | Edan Bakshi | Roee Benya | 6-3, 6-1 | detalj meča | Israel F8 | tvrda |
Edan Bakshi form & Roee Benya form
Edan Bakshi - Posljednji mečevi
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Noam Avichai Yzrael | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Tigre Hank | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-713, 5-7 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Emmanuel Luria | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Orel Ovil | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.04.18 kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-0, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Matteo Viola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-3, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Nir Vodavoz | 4-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Dekel Bar | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo | vs. Wilfredo Gonzalez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Jesse Flores | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Roee Benya - Posljednji mečevi
M25 Afula - tvrda | ||||
11.11.21 Četvrtfinale | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.21 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | detalj meča |