MEČ
18.03.18 | 2. kolo kval. | Duje Ajdukovic | Guy Den Heijer | 6-3, 3-6, 6-4 | Greece F4 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Duje Ajdukovic vs. Guy Den Heijer - Međusobni mečevi
18.03.18 | 2. kolo kval. | Duje Ajdukovic | Guy Den Heijer | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | Greece F4 | tvrda |
03.03.18 | 1. kolo kval. | Duje Ajdukovic | Guy Den Heijer | 6-3, 7-5 | detalj meča | Greece F2 | tvrda |
Duje Ajdukovic form & Guy Den Heijer form
Duje Ajdukovic - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 Finale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
19.11.23 Finale | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Guy Den Heijer - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-74, 6-4, 13-15 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 7-64, 7-66 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 7-63, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detalj meča |