INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Duckhee Lee vs. Oh-Hee Kwon - Međusobni mečevi
16.06.14 | 2. kolo | Duckhee Lee | Oh-Hee Kwon | 4-6, 6-1, 7-62 | detalj meča | Korea F6 | tvrda |
Duckhee Lee form & Oh-Hee Kwon form
Duckhee Lee - Posljednji mečevi
M15 Nishi - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xin Gao | Xin Gao - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Baotou - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Evan Zhu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Oh-Hee Kwon - Posljednji mečevi
M15 Changwon - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Ju-Hae Moon | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Sung Woo Cho | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Seong-Gook Oh | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Young Seok Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 4-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Woo Young Lee | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Akishima - tepih | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Taiyo Hirano | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Mao Takada | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Ken Onishi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Korea F6 - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Seong-Gook Oh | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Korea F5 - tvrda | ||||
21.08.18 2. kolo | vs. Hong Chung | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Korea F4 - tvrda | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Seong-Gook Oh | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.18 1. kolo | vs. Seong Taek Im | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Korea F3 - tvrda | ||||
21.06.18 Četvrtfinale | vs. Yunseong Chung | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.18 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Hyeong Don Kim | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Seong Jae Han | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Ki Su Jung | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Korea F1 - tvrda | ||||
03.06.18 kval. | vs. Alec Adamson | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Hyun Woo Cho | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Guam F1 - tvrda | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Ryota Kishi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.06.17 2. kolo | vs. Soichiro Moritani | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |