MEČ
03.05.14 | 1. kolo kval. | Duckhee Lee | Marcelo Arevalo | 6-4, 6-3 | Gimcheon Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Duckhee Lee | Marcelo Arevalo | |
1. servis % | 34/56 (61%) | 37/58 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/34 (65%) | 22/37 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/22 (64%) | 9/21 (43%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/58 (47%) | 20/56 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/114 (55%) | 51/114 (45%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 0 | 8 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Duckhee Lee vs. Marcelo Arevalo - Međusobni mečevi
03.05.14 | 1. kolo kval. | Duckhee Lee | Marcelo Arevalo | 6-4, 6-3 | detalj meča | Gimcheon Challenger | tvrda |
Duckhee Lee form & Marcelo Arevalo form
Duckhee Lee - Posljednji mečevi
M15 Nishi - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xin Gao | Xin Gao - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Baotou - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Evan Zhu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Marcelo Arevalo - Posljednji mečevi
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 | vs. Osgar O'Hoisin | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
18.09.22 | vs. Christian Sigsgaard | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.09.22 Rubber 1 | vs. Elmer Moller | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
05.03.22 | vs. Benjamin Lock | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
04.03.22 | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 4-6, 6-3, 7-68 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
06.03.21 | vs. Wojciech Marek | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.03.21 Rubber 1 | vs. Kacper Zuk | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
24.06.20 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 1-6, 7-65, 10-5 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
07.03.20 | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
06.03.20 | vs. Rowland Phillips | 6-3, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
New York - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Bradley Klahn | 6-4, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
13.01.20 2. kolo | vs. Calum Puttergill | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Las Vegas - tvrda | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Roy Smith | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Victor Estrella | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
New Haven - tvrda | ||||
04.09.19 2. kolo | vs. Darian King | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Winston-Salem - tvrda | ||||
17.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Nguyen | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Aptos Challenger - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Borna Gojo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
28.07.19 kval. | vs. Soon-Woo Kwon | 6-72, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Lorenzo Musetti | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
27.06.19 3. kolo | vs. Alexandre Muller | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.06.19 2. kolo | vs. Maverick Banes | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-4 | detalj meča |