MEČ
23.05.18 | 2. kolo kval. | Duckhee Lee | Lorenzo Sonego | 6-3, 6-4 | Paris | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Duckhee Lee | Lorenzo Sonego | |
1. servis % | 34/58 (59%) | 42/57 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/34 (74%) | 29/42 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/24 (71%) | 7/15 (47%) |
Osvojene break-lopte | 2/5 (40%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/57 (37%) | 16/58 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/115 (55%) | 52/115 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Duckhee Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Duckhee Lee | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Duckhee Lee | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duckhee Lee | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Duckhee Lee | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Duckhee Lee | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
2-2 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Duckhee Lee | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Duckhee Lee | 3-4 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-4 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duckhee Lee | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Duckhee Lee vs. Lorenzo Sonego - Međusobni mečevi
23.05.18 | 2. kolo kval. | Duckhee Lee | Lorenzo Sonego | 6-3, 6-4 | detalj meča | Paris | zemlja |
Duckhee Lee form & Lorenzo Sonego form
Duckhee Lee - Posljednji mečevi
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Blake Ellis | 6-76, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xin Gao | Xin Gao - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |
Lorenzo Sonego - Posljednji mečevi
Bucharest - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
11.04.24 3. kolo | vs. Ugo Humbert | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.04.24 2. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.04.24 kval. | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
06.04.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Marrakech - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Matteo Berrettini | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
03.04.24 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Daniel Evans | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 7-63, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Daniel Evans | 4-6, 7-68, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-710 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 2-6, 7-69 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
03.01.24 | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Alexander Zverev | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Fabio Fognini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Marcos Giron | 2-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Thiem | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 kval. | vs. Alexandre Muller | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča |