MEČ
14.08.17 | 1. kolo kval. | Dragos Nicolae Madaras | Eduard Vlasceanu | 6-1, 6-2 | Romania F10 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
24.05.98, 25 Godina
24.05.98, 25 Godina
Dragos Nicolae Madaras vs. Eduard Vlasceanu - Međusobni mečevi
14.08.17 | 1. kolo kval. | Dragos Nicolae Madaras | Eduard Vlasceanu | 6-1, 6-2 | detalj meča | Romania F10 | zemlja |
Dragos Nicolae Madaras form & Eduard Vlasceanu form
Dragos Nicolae Madaras - Posljednji mečevi
Banja Luka - zemlja | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Zug Challenger - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
08.07.23 Finale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.07.23 Polufinale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
11.06.23 Finale | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
26.05.23 Polufinale | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
25.05.23 Četvrtfinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - odustajanje | detalj meča |
Eduard Vlasceanu - Posljednji mečevi
M15 Porec - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lance Cohen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 7-64, 10-6 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Danail Banov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Kooros Ghasemi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.19 kval. | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Theo Williamson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Calin Postea | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Bogdan Pavel | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 3-6, 7-64, 7-10 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-63, 4-6, - Eduard Vlasceanu - odustajanje | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 3-6, 1-4, - Eduard Vlasceanu - odustajanje | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jacopo Calvani | 6-0, 6-0 | detalj meča |