MEČ
15.08.18 | 1. kolo | Dragos Dima | David Pichler | 6-4, 6-2 | Romania F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dragos Dima | David Pichler | |
1. servis % | 31/51 (61%) | 32/51 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/31 (65%) | 19/32 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/20 (65%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/51 (49%) | 18/51 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/102 (57%) | 44/102 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dragos Dima | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dragos Dima | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Dima | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dragos Dima | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Dima | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dragos Dima | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dragos Dima | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dragos Dima | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Dragos Dima | 4-2 | |
Dragos Dima | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dragos Dima vs. David Pichler - Međusobni mečevi
15.08.18 | 1. kolo | Dragos Dima | David Pichler | 6-4, 6-2 | detalj meča | Romania F9 | zemlja |
Dragos Dima form & David Pichler form
Dragos Dima - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
08.11.22 kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.11.22 kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | detalj meča | |
30.08.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.21 Polufinale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.21 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
11.03.21 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
11.09.20 Četvrtfinale | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.20 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.09.20 kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | detalj meča |
David Pichler - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - odustajanje | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Mandya - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M25 Kalaburagi - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-4, 10-5 | detalj meča |