MEČ
06.10.18 | 1. kolo kval. | Dor Wertheimer | Guy Michelevitz | 6-2, 6-0 | Israel F13 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
16.03.84, 40 Godina
16.03.84, 40 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
23.07.88, 35 Godina
23.07.88, 35 Godina
Dor Wertheimer vs. Guy Michelevitz - Međusobni mečevi
06.10.18 | 1. kolo kval. | Dor Wertheimer | Guy Michelevitz | 6-2, 6-0 | detalj meča | Israel F13 | tvrda |
Dor Wertheimer form & Guy Michelevitz form
Dor Wertheimer - Posljednji mečevi
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Meitar - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Alec Beckley | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Toby D. Boyer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Ran Amar | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Ran Amar | 4-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Dublin - tepih | ||||
30.07.19 kval. | vs. Adam Jones | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Adam Jones | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Earle | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Earle | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Noah Berry | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Courtney John Lock | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 7-5, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Jesse Flores | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Victor Putter | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
25.06.18 kval. | vs. Nevo Gabriely | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Guy Michelevitz - Posljednji mečevi
Israel F13 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Ross Watson | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ido Zerah | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Omer Touchmair | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Balazs Balassa | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Shahar Elbaz | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Marko Vejnovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Aaron Schmid | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Ron Mansdorf | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 3-6 | detalj meča |