MEČ
27.06.16 | 2. kolo kval. | Dominik Recek | Andrej Glvac | 7-64, 6-2 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
19.02.95, 29 Godina
18926 $
19.02.95, 29 Godina
18926 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Dominik Recek vs. Andrej Glvac - Međusobni mečevi
27.06.16 | 2. kolo kval. | Dominik Recek | Andrej Glvac | 7-64, 6-2 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Dominik Recek form & Andrej Glvac form
Dominik Recek - Posljednji mečevi
M25 Pardubice - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča |
Andrej Glvac - Posljednji mečevi
M15 Bratislava - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Timo Legout | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Filip Horansky | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Karol Drzewiecki | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Niels Lootsma | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Stefan Seifert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Alexis Canter | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Dublin - tepih | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Alexis Canter | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Idanha - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Francisco Dias | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 5-7, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo | vs. Junhyun Lee | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča |