MEČ
15.11.17 | 1. kolo | Dominik Langmajer | Jiri Jenicek | 1-6, 7-63, 7-67 | Czech Republic | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
21.08.99, 24 Godina
21.08.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
14.12.99, 24 Godina
12655 $
14.12.99, 24 Godina
12655 $
Dominik Langmajer vs. Jiri Jenicek - Međusobni mečevi
15.11.17 | 1. kolo | Dominik Langmajer | Jiri Jenicek | 1-6, 7-63, 7-67 | detalj meča | Czech Republic | dvorana |
Dominik Langmajer form & Jiri Jenicek form
Dominik Langmajer - Posljednji mečevi
M15 Trnava - dvorana | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
24.10.22 kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
15.03.22 kval. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
13.02.22 2. kolo kval. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Ostrava - dvorana | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
25.10.21 kval. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Lodz - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Jiri Jenicek - Posljednji mečevi
M15 Boca - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. John Bernard | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
24.10.23 kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Giamichelle | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Patrik Rikl | 6-0, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Dusan Baranec | 4-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Hiroyasu Ehara | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 6-0, 2-10 | detalj meča | |
M15 Weston - zemlja | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Ryan Haviland | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
13.02.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Oren Vasser | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Christopher Bulus | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
09.01.23 kval. | vs. Petr Nesterov | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.01.23 kval. | vs. Enrico Giacomini | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Wilhelm Saiga | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Matas Vasiliauskas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Tiago Pereira | 6-3, 5-7, 10-7 | detalj meča |