MEČ
10.01.17 | 1. kolo | Dominik Boehler | Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | Germany F1 | tepih |
STATISTIKE MEČA
Dominik Boehler | Vadym Ursu | |
1. servis % | 32/57 (56%) | 26/56 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/32 (78%) | 18/26 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/25 (60%) | 14/30 (47%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/56 (43%) | 17/57 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 6 | 5 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dominik Boehler vs. Vadym Ursu - Međusobni mečevi
14.10.18 | Finale | Dominik Boehler | Vadym Ursu | 7-68, 4-6, 7-68 | detalj meča | Germany F15 | tepih |
24.01.18 | 1. kolo | Dominik Boehler | Vadym Ursu | 6-1, 4-1, Vadym Ursu - odustajanje | detalj meča | Germany F2 | tepih |
25.01.17 | 1. kolo | Vadym Ursu | Dominik Boehler | 6-4, 7-5 | detalj meča | Germany F3 | tepih |
10.01.17 | 1. kolo | Dominik Boehler | Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | detalj meča | Germany F1 | tepih |
23.08.16 | 1. kolo | Dominik Boehler | Vadym Ursu | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | Germany F12 | zemlja |
Dominik Boehler form & Vadym Ursu form
Dominik Boehler - Posljednji mečevi
M15 Allershausen - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lasse Poertner | 7-5, 1-6, 0-3, - Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Jakob Schnaitter | 1-5, - Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 7-68, 7-67 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Philip Florig | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
05.08.23 Četvrtfinale | vs. Iiro Vasa | 6-79, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
04.08.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-3, 4-1, Filip Duda - odustajanje | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Uslar - zemlja | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. John Sperle | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Leopold Zima | 4-6, 1-4, - Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yannik Kelm | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 2-6, 0-2, - Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Dino Prizmic | 3-6, - Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-74, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.10.22 Polufinale | vs. Peter Benjamin Privara | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Alec Beckley | 7-66, 6-3 | detalj meča |
Vadym Ursu - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - odustajanje | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Noah Rubin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Evgeny Philippov | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 3-6 | detalj meča |