MEČ
21.03.16 | 2. kolo kval. | Dmytro Kamynin | Idan Harel Gross | 6-1, 6-0 | Israel F6 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
28.10.89, 34 Godina
14773 $
28.10.89, 34 Godina
14773 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
11.11.99, 24 Godina
11.11.99, 24 Godina
Dmytro Kamynin vs. Idan Harel Gross - Međusobni mečevi
21.03.16 | 2. kolo kval. | Dmytro Kamynin | Idan Harel Gross | 6-1, 6-0 | detalj meča | Israel F6 | tvrda |
Dmytro Kamynin form & Idan Harel Gross form
Dmytro Kamynin - Posljednji mečevi
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 kval. | vs. David Volfson | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-71, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
27.05.19 kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
22.05.19 2. kolo | vs. Oleg Dolgosheyev | 3-6, 0-3, - Dmytro Kamynin - odustajanje | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-2, 0-6, 7-64 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
31.08.18 Polufinale | vs. Oleksii Krutykh | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
30.08.18 Četvrtfinale | vs. Oleg Dolgosheyev | 0-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.08.18 2. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Stanislav Poplavskyy | 6-3, 2-1, Stanislav Poplavskyy - odustajanje | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
24.05.18 Četvrtfinale | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.05.18 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 7-65, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
22.05.18 1. kolo | vs. Michael Zhu | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
16.05.18 2. kolo | vs. Alessandro Petrone | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
15.05.18 1. kolo | vs. Bogdan Didenko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Anatoliy Voloshyn | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Artem Smirnov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.05.18 1. kolo | vs. Javier Araya | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
07.09.17 Četvrtfinale | vs. Yan Sabanin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.17 2. kolo | vs. Vitalii Shcherba | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Mikhail Mirzonizhotov | 6-0, 3-0, Mikhail Mirzonizhotov - odustajanje | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
17.05.17 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-2, 0-6, 2-6 | detalj meča |
Idan Harel Gross - Posljednji mečevi
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Afik Lahav | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ron Klain | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Nicholas Katzaros | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 7-65, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Jeff Guerrero | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Omer Katz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Omer Hefez | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Ben Gidoni | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Roy Yaron | 7-62, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Danny Thomas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Omer Hefez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Brandon Anandan | Brandon Anandan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Fabio Santarossa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Ron Klain | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 1-6, 0-6 | detalj meča |