MEČ
23.11.15 | 1. kolo | Dmytro Badanov | Eero Vasa | 5-7, 7-65, 7-5 | Tunisia F33 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Dmytro Badanov | Eero Vasa | |
1. servis % | 81/117 (69%) | 88/124 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 44/81 (54%) | 51/88 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/36 (53%) | 16/36 (44%) |
Osvojene break-lopte | 8/15 (53%) | 8/11 (73%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 57/124 (46%) | 54/117 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 120/241 (50%) | 121/241 (50%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dmytro Badanov vs. Eero Vasa - Međusobni mečevi
23.11.15 | 1. kolo | Dmytro Badanov | Eero Vasa | 5-7, 7-65, 7-5 | detalj meča | Tunisia F33 | tvrda |
Dmytro Badanov form & Eero Vasa form
Dmytro Badanov - Posljednji mečevi
Ukraine F5 - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Roman Boychuk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Bogdan Didenko | 7-62, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 2-4, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 5-5, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Maxim Bulat | 3-6, 1-3, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.04.17 kval. | vs. Alexander Ovcharov | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
17.04.17 kval. | vs. Hyun-Woo Nam | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Nikita Valentsev | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
10.04.17 kval. | vs. Boris Pokotilov | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F4 - tvrda | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Sergey Korneev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 1-3, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F3 - tvrda | ||||
30.01.17 kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Ivan Krivic | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.01.17 2. kolo kval. | vs. Chandril Sood | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F2 - tvrda | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F1 - tvrda | ||||
19.01.17 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.01.17 1. kolo | vs. Gabor Borsos | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F32 - tvrda | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 0-5, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F31 - tvrda | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F30 - tvrda | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 2-5, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F29 - tvrda | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 1-2, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F28 - tvrda | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Egypt F27 - tvrda | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Piotr Matuszewski | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F26 - zemlja | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F25 - zemlja | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-3, 6-76, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F24 - zemlja | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Matteo Tinelli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F23 - tvrda | ||||
09.09.16 Četvrtfinale | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Eero Vasa - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alen Mujakic | 4-1, Alen Mujakic - odustajanje | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-1, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Bogdan Pavel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 7-67, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Pedro Araujo | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Matthew Summers | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Raphael Calzi | 6-2, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Henrique Rocha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Francisco Oliveira | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. David Perez Sanz | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rafael Jodar | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Luke Simkiss | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča |