MEČ
18.05.16 | 1. kolo | Dmytro Badanov | Bogdan Didenko | 6-1, 6-3 | Ukraine F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dmytro Badanov | Bogdan Didenko | |
1. servis % | 25/51 (49%) | 24/48 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/25 (80%) | 15/24 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/26 (46%) | 7/24 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/48 (54%) | 19/51 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/99 (59%) | 41/99 (41%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 6 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
30.06.97, 26 Godina
30.06.97, 26 Godina
Dmytro Badanov vs. Bogdan Didenko - Međusobni mečevi
28.08.17 | 1. kolo | Bogdan Didenko | Dmytro Badanov | 6-72, 6-4, 6-2 | detalj meča | Ukraine F4 | zemlja |
18.05.16 | 1. kolo | Dmytro Badanov | Bogdan Didenko | 6-1, 6-3 | detalj meča | Ukraine F2 | zemlja |
18.05.15 | 1. kolo | Dmytro Badanov | Bogdan Didenko | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | Ukraine F2 | zemlja |
03.03.14 | 1. kolo | Dmytro Badanov | Bogdan Didenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | Ukraine F1 | dvorana |
Dmytro Badanov form & Bogdan Didenko form
Dmytro Badanov - Posljednji mečevi
Ukraine F5 - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Roman Boychuk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Bogdan Didenko | 7-62, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 2-4, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 5-5, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Maxim Bulat | 3-6, 1-3, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
24.04.17 kval. | vs. Alexander Ovcharov | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.04.17 kval. | vs. Hyun-Woo Nam | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
10.04.17 kval. | vs. Boris Pokotilov | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Nikita Valentsev | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F4 - tvrda | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 1-3, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Sergey Korneev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F3 - tvrda | ||||
30.01.17 2. kolo kval. | vs. Chandril Sood | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Ivan Krivic | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.01.17 kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F2 - tvrda | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F1 - tvrda | ||||
19.01.17 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.01.17 1. kolo | vs. Gabor Borsos | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F32 - tvrda | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 0-5, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F31 - tvrda | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F30 - tvrda | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 2-5, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F29 - tvrda | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 1-2, - Dmytro Badanov - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F28 - tvrda | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Egypt F27 - tvrda | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Piotr Matuszewski | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F26 - zemlja | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F25 - zemlja | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-3, 6-76, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F24 - zemlja | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Matteo Tinelli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F23 - tvrda | ||||
09.09.16 Četvrtfinale | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Bogdan Didenko - Posljednji mečevi
Israel F11 - tvrda | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 0-2, - Bogdan Didenko - odustajanje | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Andrea Bessire | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F14 - tvrda | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.04.18 kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | Oscar Matias Leiva Biason - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Egypt F13 - tvrda | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Joao Giannella | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Egypt F12 - tvrda | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Tom Pisane | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Qatar F3 - tvrda | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Qatar F2 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F4 - tvrda | ||||
05.02.18 kval. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 3-4, Vasil Yehorov - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F3 - tvrda | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. David Poljak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F2 - tvrda | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Zanetti | 6-72, 6-72 | detalj meča | |
Tunisia F36 - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Pedro Munafo | 7-69, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Caparco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F35 - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Caparco | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Tunisia F34 - zemlja | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 2-6, 7-5, 6-74 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jannis Kahlke | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Amad Ahmed | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Illya Malyarchuk | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Gleb Alekseenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo | vs. Dmytro Badanov | 6-72, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F22 - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
17.07.17 kval. | vs. Mattia Rossi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Juarez | 6-4, 6-0 | detalj meča |