MEČ
24.06.13 | kval. | Dmitry Surchenko | Oliver Benneweis Pramming | 6-3, 6-4 | Turkey F25 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Russia
02.05.90, 33 Godina
19317 $
02.05.90, 33 Godina
19317 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Denmark
18.02.93, 31 Godina
18.02.93, 31 Godina
Dmitry Surchenko vs. Oliver Benneweis Pramming - Međusobni mečevi
24.06.13 | kval. | Dmitry Surchenko | Oliver Benneweis Pramming | 6-3, 6-4 | detalj meča | Turkey F25 | tvrda |
17.06.13 | 2. kolo kval. | Oliver Benneweis Pramming | Dmitry Surchenko | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | Turkey F24 | tvrda |
Dmitry Surchenko form & Oliver Benneweis Pramming form
Dmitry Surchenko - Posljednji mečevi
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Christoph Negritu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Russia F1 - dvorana | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.18 kval. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Rafik Terzyan | 6-74, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
29.07.17 1. kolo kval. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
15.07.17 1. kolo kval. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.06.17 kval. | vs. Batyr Sapaev | 7-66, 6-71, 6-1 | detalj meča | |
Caltanissetta Challenger - zemlja | ||||
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Vasilevski | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Pavel Petrov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Denys Klok | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
05.11.16 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
10.10.16 kval. | vs. Mikhail Elgin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.16 2. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.10.16 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Izmir Challenger - tvrda | ||||
17.09.16 1. kolo kval. | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 1-0, Jose Fco. Vidal Azorin - odustajanje | detalj meča | |
17.09.16 2. kolo kval. | vs. Vitaly Kozyukov | 7-64, 4-6, 0-3, - Dmitry Surchenko - odustajanje | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
10.09.16 2. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.08.16 kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
10.08.16 1. kolo | vs. Matias Zukas | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Emiliano Franco Vecchia | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
08.08.16 kval. | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Vladimir Polyakov | 7-62, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Prague Challenger - zemlja | ||||
23.07.16 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
16.07.16 2. kolo kval. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Russia F2 - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo | vs. Anton Zaitcev | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Russia F1 - zemlja | ||||
20.06.16 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Moscow Challenger - zemlja | ||||
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Miki Jankovic | 6-77, 0-6 | detalj meča |
Oliver Benneweis Pramming - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
USA F32 - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Gerardo Irarrazabal | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.11.18 | vs. Parrish Preston | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
USA F30 - zemlja | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Samardzic | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Yatsuk | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
03.11.18 | vs. Joseph Corse | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
USA F31 - zemlja | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Alexandru Gozun | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.11.15 | vs. Federico Boscarino | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
USA F28 - tvrda | ||||
28.09.15 | vs. Saxon Buehning | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.09.15 2. kolo kval. | vs. Stefan Menichella | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Jack Vance | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
USA F27 - tvrda | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Kelvin Kim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Jamie Vance | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.09.15 kval. | vs. Austin Rapp | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.09.15 1. kolo | vs. Wil Spencer | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.09.15 | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
USA F26 - tvrda | ||||
14.09.15 | vs. Sebastian Bader | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.09.15 1. kolo kval. | vs. John Jorgeson | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.15 kval. | vs. Bernardo Saraiva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Denys Pume | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
USA F31 - zemlja | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Chi-Shan Jao | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Denmark F2 - zemlja | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Marcus Mansson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.07.14 kval. | vs. Tobias Galskov | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Denmark F1 - zemlja | ||||
21.07.14 kval. | vs. Philip Orno | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
USA F30 - zemlja | ||||
04.11.13 2. kolo kval. | vs. Daniil Proskura | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
04.11.13 2. kolo | vs. Romain Arneodo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.13 kval. | vs. Henrik Wiersholm | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
04.11.13 | vs. Daniel Jr Burgess | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.11.13 1. kolo | vs. Lucas Renard | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.11.13 1. kolo kval. | vs. Vinod Gowda | 6-3, 6-4 | detalj meča |