MEČ
10.07.18 | 1. kolo | Di Wu | Oscar Otte | 6-2, 6-4 | Bastad Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Di Wu | Oscar Otte | |
1. servis % | 34/52 (65%) | 38/58 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/34 (74%) | 23/38 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 8/20 (40%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/58 (47%) | 17/52 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 4 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Di Wu | 0-0 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
0-1 | Oscar Otte | |
0-0 | ||
Di Wu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Di Wu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
4-1 | Oscar Otte | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Di Wu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Di Wu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Di Wu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Di Wu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Di Wu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Di Wu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Di Wu vs. Oscar Otte - Međusobni mečevi
10.07.18 | 1. kolo | Di Wu | Oscar Otte | 6-2, 6-4 | detalj meča | Bastad Challenger | zemlja |
21.04.17 | Četvrtfinale | Oscar Otte | Di Wu | 6-0, 6-1 | detalj meča | Qingdao Challenger | zemlja |
Di Wu form & Oscar Otte form
Di Wu - Posljednji mečevi
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
16.01.20 Četvrtfinale | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.20 3. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.01.20 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo | vs. Evan King | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 7-67, 3-6 | detalj meča | |
Ningboo Challenger - tvrda | ||||
16.10.19 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo | vs. Yecong He | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
28.09.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Borna Coric | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
15.09.19 Finale | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
14.09.19 Polufinale | vs. Yuichi Sugita | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Collin Altamirano | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.09.19 3. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 5-7, 7-64 | detalj meča | |
10.09.19 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 6-3, Igor Sijsling - odustajanje | detalj meča | |
Jinan Challenger - tvrda | ||||
05.09.19 3. kolo | vs. Go Soeda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.19 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Baotou Challenger - zemlja | ||||
27.08.19 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo | vs. Jacob Grills | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Chengdu Challenger - tvrda | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Hyeon Chung | 6-74, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
30.07.19 2. kolo | vs. Chuhan Wang | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
20.06.19 3. kolo | vs. Gleb Sakharov | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
19.06.19 2. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
Shymkent Challenger - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Andrey Golubev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Almaty Challenger - zemlja | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Andrej Martin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Roy Smith | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Oscar Otte - Posljednji mečevi
Lille Challenger - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - odustajanje | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | detalj meča | |
29.06.23 kval. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Halle - trava | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart - trava | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Turin Challenger - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Munich - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | detalj meča |