India
19.11.99, 24 Godina
13162 $
19.11.99, 24 Godina
13162 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
04.04.99, 25 Godina
04.04.99, 25 Godina
Dhruv Sunish vs. Vadym Prynko - Međusobni mečevi
31.10.16 | 2. kolo kval. | Dhruv Sunish | Vadym Prynko | 6-1, 6-1 | detalj meča | Egypt F31 | tvrda |
Dhruv Sunish form & Vadym Prynko form
Dhruv Sunish - Posljednji mečevi
M15 Cancun - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-0, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Carson Gates | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Nathan Chavez | 6-1, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Christian Lakoseljac | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
30.03.21 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
M15 Pune - tvrda | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Paras Dahiya | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Lucknow - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
26.01.21 kval. | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
12.01.21 kval. | vs. Marco Miceli | 7-64, 0-6, 12-14 | detalj meča | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Taisei Ichikawa | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Rawi Yosef | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.01.21 kval. | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.01.21 2. kolo kval. | vs. Adam Ibrahim | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kolkata - zemlja | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 7-64, 6-711, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 7-67, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Davud Amirov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Carles Hernandez | 7-63, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Wilson Oswalele Igbinovia | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. William Bushamuka | 4-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Joshua Luck | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča |
Vadym Prynko - Posljednji mečevi
Estonia F2 - tepih | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Dzianis Zharyn | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Volodymyr Malakhov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Yuriy Kryvoy | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F31 - tvrda | ||||
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Dhruv Sunish | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F30 - tvrda | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Kunal Vazirani | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F6 - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Ivan Anikanov | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Oleksiy Shyanovskyy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Mykhaylo Radchenko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.05.16 kval. | vs. Vladyslav Lobak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 4-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Daniel Cohen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 1-6, 5-7 | detalj meča |