MEČ
23.07.18 | 1. kolo | Denys Klok | Razvan Marius Codescu | 6-0, 6-2 | Lithuania F1 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Denys Klok | Razvan Marius Codescu | |
1. servis % | 23/36 (64%) | 25/46 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/23 (96%) | 13/25 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 5/21 (24%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/46 (61%) | 7/36 (19%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/82 (70%) | 25/82 (30%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Razvan Marius Codescu | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denys Klok | 1-0 | |
2-0 | Razvan Marius Codescu | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Denys Klok | 3-0 | |
0-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-0 | Razvan Marius Codescu | |
0-0, A-40[BP] | ||
Denys Klok | 5-0 | |
0-0, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Razvan Marius Codescu | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Denys Klok | 1-0 | |
0-0, 30-30 | ||
2-0 | Razvan Marius Codescu | |
0-0, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
Denys Klok | 3-0 | |
0-0, A-40 | ||
4-0 | Razvan Marius Codescu | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Denys Klok | 4-1 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
Denys Klok | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
Denys Klok | 5-2 | |
0-0, 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP], 30-40[BP] | ||
Denys Klok | 6-2 | |
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
14.08.98, 25 Godina
14.08.98, 25 Godina
Denys Klok vs. Razvan Marius Codescu - Međusobni mečevi
23.07.18 | 1. kolo | Denys Klok | Razvan Marius Codescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | Lithuania F1 | zemlja |
Denys Klok form & Razvan Marius Codescu form
Denys Klok - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
02.03.24 Četvrtfinale | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
06.01.24 Polufinale | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Evgenii Tiurnev | - | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.12.23 2. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - odustajanje | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Razvan Marius Codescu - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Dokov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Carl Holder | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
19.10.21 kval. | vs. Jimmy Yang | 2-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Nishith Naveen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Adel Ghanim | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
17.08.21 kval. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Theodor Cristian Miriuta | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Amr Hassan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.19 kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 0-6, 3-6 | detalj meča |