INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Denys Klok vs. Francisco Comesana - Međusobni mečevi
26.03.18 | kval. | Denys Klok | Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | detalj meča | Turkey F12 | zemlja |
Denys Klok form & Francisco Comesana form
Denys Klok - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
02.03.24 Četvrtfinale | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
06.01.24 Polufinale | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Evgenii Tiurnev | - | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.12.23 2. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - odustajanje | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Francisco Comesana - Posljednji mečevi
Santa Cruz - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Renzo Olivo | - Francisco Comesana - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.02.24 kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - odustajanje | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - odustajanje | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | detalj meča |