MEČ
08.08.17 | 1. kolo | Denis Matsukevitch | Vladyslav Manafov | 7-64, 6-2 | Belarus F1 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Denis Matsukevitch | Vladyslav Manafov | |
1. servis % | 36/64 (56%) | 25/63 (40%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/36 (78%) | 18/25 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/28 (54%) | 18/38 (47%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/63 (43%) | 21/64 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/127 (55%) | 57/127 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi | 2 | 7 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Denis Matsukevitch vs. Vladyslav Manafov - Međusobni mečevi
08.08.17 | 1. kolo | Denis Matsukevitch | Vladyslav Manafov | 7-64, 6-2 | detalj meča | Belarus F1 | tvrda |
Denis Matsukevitch form & Vladyslav Manafov form
Denis Matsukevitch - Posljednji mečevi
M25 Kazan - dvorana | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.19 1. kolo | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Houston Challenger - tvrda | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Germany F15 - tepih | ||||
12.10.18 Četvrtfinale | vs. Dominik Boehler | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.10.18 2. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.10.18 1. kolo | vs. Robin Stanek | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Russia F8 - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. David Poljak | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-76, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
07.08.18 1. kolo | vs. Maxim Geraskin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
31.07.18 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 7-65, 7-5 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
30.05.18 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.18 1. kolo | vs. Sardor Ergashev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Samarkand Challenger - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Cacic | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Russia F2 - dvorana | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-74, 0-3, - Denis Matsukevitch - odustajanje | detalj meča | |
Russia F1 - dvorana | ||||
03.03.18 Polufinale | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.03.18 Četvrtfinale | vs. Dmitry Mnushkin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.03.18 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 7-64, 7-62 | detalj meča | |
27.02.18 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Kazakhstan F2 - dvorana | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F1 - dvorana | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Ivan Sabanov | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F48 - zemlja | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 0-1, - Denis Matsukevitch - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F47 - zemlja | ||||
14.12.17 2. kolo | vs. Nikola Cacic | - | detalj meča | |
12.12.17 1. kolo | vs. Tan Acar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Andria Challenger - tepih | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Vladyslav Manafov - Posljednji mečevi
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Forli 1 - dvorana | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - odustajanje | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
14.06.21 kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detalj meča |