MEČ
19.07.10 | 1. kolo | Denis Istomin | Lukas Rosol | 3-6, 6-4, 6-3 | Hamburg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Denis Istomin | Lukas Rosol | |
1. servis % | 66/90 (73%) | 51/112 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 48/66 (73%) | 37/51 (73%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/24 (58%) | 32/61 (52%) |
Osvojene break-lopte | 2/12 (17%) | 1/10 (10%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/112 (38%) | 28/90 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 105/202 (52%) | 97/202 (48%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 8 | 6 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Denis Istomin vs. Lukas Rosol - Međusobni mečevi
19.06.19 | 2. kolo | Lukas Rosol | Denis Istomin | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | Ilkley Challenger | trava |
05.10.18 | Polufinale | Denis Istomin | Lukas Rosol | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | Almaty Challenger | tvrda |
25.04.16 | 1. kolo | Lukas Rosol | Denis Istomin | 6-72, 6-4, 7-62 | detalj meča | Munich | zemlja |
17.03.16 | 2. kolo | Lukas Rosol | Denis Istomin | 6-2, 1-6, 7-65 | detalj meča | Irving Challenger | tvrda |
29.09.15 | 1. kolo | Lukas Rosol | Denis Istomin | 7-64, 6-4 | detalj meča | Shenzhen | tvrda |
17.10.12 | 2. kolo | Lukas Rosol | Denis Istomin | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | Moscow | dvorana |
19.07.10 | 1. kolo | Denis Istomin | Lukas Rosol | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | Hamburg | zemlja |
Denis Istomin form & Lukas Rosol form
Denis Istomin - Posljednji mečevi
Astana Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Francesco Forti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Andria Challenger - dvorana | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Laslo Djere | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 6-75, 6-79 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
09.09.22 2. kolo | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Timo Legout | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-0, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 5-7, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
22.07.22 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-710, 6-75 | detalj meča | |
20.07.22 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
19.07.22 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Thomaz Bellucci | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Evan Zhu | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Aguascalientes Challenger - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.04.22 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 7-63, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
13.04.22 2. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
12.04.22 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča |
Lukas Rosol - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - odustajanje | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Kitzbuhel - zemlja | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 1. kolo | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Munich - zemlja | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Las Franquesas - tvrda | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
M25 Portimao - tvrda | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Rovereto Challenger - dvorana | ||||
20.02.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | detalj meča |