MEČ
29.01.20 | 1. kolo | Davide Galoppini | Mate Voros | 6-1, 6-0 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Davide Galoppini | Mate Voros | |
1. servis % | 31/45 (69%) | 27/45 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/31 (77%) | 7/27 (26%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/14 (50%) | 10/18 (56%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/45 (62%) | 14/45 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Mate Voros | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Davide Galoppini | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Mate Voros | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Davide Galoppini | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mate Voros | |
0-0 | ||
Davide Galoppini | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Mate Voros | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Davide Galoppini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Mate Voros | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Davide Galoppini | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
Davide Galoppini | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Mate Voros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
06.03.00, 24 Godina
06.03.00, 24 Godina
Davide Galoppini vs. Mate Voros - Međusobni mečevi
29.01.20 | 1. kolo | Davide Galoppini | Mate Voros | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Davide Galoppini form & Mate Voros form
Davide Galoppini - Posljednji mečevi
M15 Bad - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Frascati - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | detalj meča |
Mate Voros - Posljednji mečevi
M15 Prijedor - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 6-4, 1-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 kval. | vs. Sebastian Gima | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
02.03.21 kval. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.01.20 kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | - Mate Voros - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Michael Weindl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Lars Johann | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-65, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detalj meča |